Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Na żółto i na niebiesko… Kolor we wnętrzu

Inspirują, wpływają na nasz nastrój, tworzą charakter miejsc i marek – trudno sobie wyobrazić świat bez kolorów. Jakie znaczenie mają we wnętrzach? Które oddziałują pozytywnie, a których lepiej unikać?

 

 rs 2019 06ez 24

  Kolor to jeden z najważniejszych elementów architektury wnętrz. Mają nie tylko znaczenie estetyczne, ale także wpływają na nasze samopoczucie, przywołują skojarzenia, budują wizerunek miejsca. Są swego rodzaju komunikatem. 

Kolor a wizerunek

Kolory są świetnym narzędziem brandingowym. Podkreślą charakter naszego miejsca, a także bliskie nam idee. Na przykład lokale wegetariańskie i wegańskie, a także te, które promują organiczną żywność, często sięgają po zielenie. W luksusowych restauracjach często spotkamy ciemną paletę barw, skontrastowaną z designerskim oświetleniem. Lokale skierowane do młodych klientów, nastawione na...Magdalena Federowicz-Boule Architekt prezes zarządu firmy Tremend; www.tremend.pl

Restauracja 6/2019, STYL & DESIGN
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail