Gastronomia to też sztuka – często sztuka przetrwania. Nowy termin MADE FOR Restaurant
 
 Gastronomia to też sztuka – często sztuka przetrwania. Nowy termin MADE FOR Restaurant

14 września 2020 r. staruje ogólnopolska kampania skierowana do branży HoReCa, tym razem mająca na celu propagowanie idei zrównoważonego rozwoju i less waste. „Restauracja” jest partnerem medialnym wydarzenia.

rs 2020 02e 06

Naukowcy przewidują koniec ludzkości na 2050 r., kiedy to temperatura powietrza powiększona o 2°C roztopi lodowce i ostatecznie zablokuje dostęp do wody pitnej. Stan alarmowy ogłaszany jest już od lat, ale jeśli wciąż nic nie zmienimy w naszym podejściu, wyginiemy. Nadszedł czas na zmiany. Dojrzała do nich również branża gastronomiczna. Część z nich to już nie tylko dobra wola, ale regulowane i nałożone prawem obowiązki, od których nie można się uchylać. W duchu tej rewolucji w kwietniu odbędzie się pierwsza w tym roku konferencja gastronomiczna MADE FOR Restaurant. Będziemy mówić o sposobach na przetrwanie – tych dosłownych (biznesowych) i w kontekście globu (ludzkości i środowiska). Po raz pierwszy do dyskusji o sztuce przetrwania w gastronomii włączą się artyści. Tuż po konferencji w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie odbędzie się premiera sztuki „Jedzonko”, stanowiąca słodko-gorzki komentarz do zjawisk obserwowanych w...


Restauracja 2/2020, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail