Realne oszczędności dzięki inicjatywie #WspieramGastro
 
 Realne oszczędności dzięki inicjatywie #WspieramGastro

Ponad 100 tys. zł oszczędności odnotowała warszawska gastronomia dzięki wspólnej inicjatywie. Niezależna platforma wspieramgastro.warszawa.pl ukończyła pierwszy miesiąc z imponującymi wynikami pomimo pandemii i rozwija pierwszą spółdzielnię restauracji.

rs 2020 03e 08

 100 restauratorów w Warszawie połączonych w inicjatywie #WspieramGastro oszczędziło ponad 100 tys. zł na prowizjach dla portali tylko w pierwszym miesiącu jej działalności. Na początku kwietnia stworzyli niezależną platformę do zamawiania jedzenia z restauracji – wspieramgastro.warszawa.pl, która została wsparta przez prezydenta Warszawy. Zrzeszeni w platformie restauratorzy mają w planach rejestrację pierwszej w Polsce spółdzielni restauracji, która poza lepszą ofertą dla gości i portalem do zamawiania jedzenia, zawalczy także o korzystniejsze warunki zakupowe dla restauratorów. Po pierwszym miesiącu działalności wspieramgastro.warszawa.pl restauratorzy stojący za inicjatywą mogą pochwalić się...


Restauracja 3/2020, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail