Rusza kampania informacyjna Odpowiedzialna Restauracja – Odpowiedzialni Goście
 

 Rusza kampania informacyjna Odpowiedzialna Restauracja – Odpowiedzialni Goście

FOR Solutions wspólnie z platformą MojStolik.pl stworzyło poradniki dla gastronomii i gości, które mają ułatwić działalność restauratorom i zapewnić bezpieczeństwo gościom. Rusza kampania informacyjna Odpowiedzialna Restauracja – Odpowiedzialni Goście. Czasopismo „Restauracja” jest partnerem prasowym tej akcji.

rs 2020 04e 01

Jak powstrzymać drugą falę pandemii w polskich restauracjach? Jak pomóc restauracjom utrzymać rentowność przy czasem trudnych do wprowadzenia obostrzeniach? Jak zmobilizować gości, aby wspierali branżę gastronomiczną oraz byli częstymi i odpowiedzialnymi bywalcami swoich ulubionych miejsc? FOR Solutions wspólnie z platformą MojStolik.pl przygotowało sugestie działań będące odpowiedzią na te pytania, aby restauracje były przygotowane do pracy w nowych warunkach. – Takiej sytuacji, jaka była w marcu, kiedy cały kraj w praktyce stanął, pewnie nie będzie, ale chcemy zapobiec rozszerzaniu restrykcji i nakręcaniu spirali strachu. Restauracje uczą się żyć w nowych warunkach i chcemy w tym pomóc. Edukując,...


Restauracja 4/2020, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail