Nowa odsłona kawy Lavazza Qualità Rossa
 
 

Nowa odsłona kawy Lavazza Qualità Rossa

Lavazza, najpopularniejsza włoska marka kawy prezentuje odświeżoną wersję swojego ikonicznego już produktu Qualità Rossa. Z nowoczesnym wyglądem, spójnym z aktualnymi trendami, mieszanka pozostaje wierna swojemu oryginalnemu smakowi i aromatowi, ponownie potwierdzając pozycję,  idealnej, codziennej kawy  dla polskich konsumentów.

lavazza

 Odświeżona Qualità Rossa oferuje przyjemność płynącą z dobrej kawy o niepowtarzalnym aromacie, który każdego dnia ładuje baterie smakoszy kawy na całym świecie pozytywną energią. Kultowa kawa składa się głównie z wyselekcjonowanej brazylijskiej arabiki oraz robusty z Afryki i Azji Południowo-Wschodniej: ta pierwsza nadaje lekki i łagodny aromat, druga - pełny smak z wyjątkowym, czekoladowym akcentem. Tak przygotowana mieszanka idealnie smakuje z dodatkiem mleka (właśnie taką wybiera 60% Polaków),  zapewniając codzienny poranny zastrzyk energii! Aż 90% Polaków właśnie poranek wybiera na idealny moment na filiżankę aromatycznej kawy. 

Qualita Rosa, jest synonimem doświadczenia i smaku Made in Italy. Kierując się duchem innowacyjności firmy, popularny wariant został dziś odświeżony i pojawił się na rynku  z nową identyfikacją wizualną, która celebruje wagę przeszłości, a jednocześnie kieruje się ku nowoczesności. Klasyczna mieszanka o nowoczesnym wyglądzie zaspokoić ma potrzeby smakowe swoich wieloletnich konsumentów, trafiając jednocześnie w gusta młodszych miłośników kawy. Kluczowe w nowej stylizacji Qualità Rossa jest odnowione logo marki, które przypomina kultową filiżankę do espresso wprowadzoną przez Lavazzę. Za nową identyfikację wizualną odpowiada agencja „The Branding Letters” z Mediolanu. Relaunchowi towarzyszy kampania w mediach społecznościowych prowadzona przez Cut The Mustard oraz działania z zakresu media relations, za które odpowiedzialna jest agencja Solski Communications.

 


Nowości na rynku
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail