Kawa i herbata najlepsze w porcelanie
 
 Kawa i herbata najlepsze w porcelanie

Dobór odpowiedniego serwisu do kawy lub herbaty to nie lada wyzwanie, tym bardziej jeśli mają one służyć szerszemu gronu odbiorców, np. w branży gastronomicznej czy hotelarskiej. Przy podejmowaniu takiej decyzji należy kierować się nie tylko wyglądem produktów, ale także ich funkcjonalnością, trwałością oraz bezpieczeństwem w kontakcie z żywnością.

rs 2020 06cd 30

Najlepszym wyborem będą serwisy herbaciane lub kawowe tworzone z porcelany. Dlaczego właśnie porcelana? Jest to najlepszy materiał do produkcji naczyń mających kontakt z jedzeniem, i to pod wieloma względami. Przede wszystkim charakteryzuje się niemal zerową chłonnością (po wypaleniu). Nie ma więc możliwości, by resztki – nawet mikroskopijne – pozostały na powierzchni. Ta sama cecha sprawia, że wyroby porcelanowe dużo łatwiej i szybciej się czyści. Co ważne w gastronomii, porcelanowe naczynia również nie odbarwiają się nawet w kontakcie z mocno farbujących potrawami, takimi jak barszcz czerwony czy czarna kawa. Będą więc służyć długie lata w niezmienionej formie. Na każdym etapie, od wytworzenia masy...


Restauracja 6/2020, NARZĘDZIA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail