T-shirty inspirowane Śliwką – kolekcja MEDICINE x Design by Śliwka Nałęczowska już w sprzedaży
 

 
T-shirty inspirowane Śliwką – kolekcja MEDICINE x Design by Śliwka Nałęczowska już w sprzedaży

2021-12-16

Autorska linia T-shirtów z pracami laureatów konkursu Design by Śliwka Nałęczowska 2021 jest już dostępna. Koszulki z limitowanej kolekcji można kupić w salonach sieci Medicine w całej Polsce od początku grudnia br. do wyczerpania zapasów.

Kolekcja T-shirtów Design by Śliwka Nałęczowska 2021 to linia autorskich prac wyłonionych w konkursie organizowanym przez Śliwkę Nałęczowską, adresowanym do pasjonatów grafiki, designu oraz projektowania. Linia składa się z bogatej oferty koszulek z różnorodnymi nadrukami zaprojektowanymi przez laureatów projektu marki pralin. Zostały one wyłonione spośród blisko 2400 propozycji nadesłanych na Design by Śliwka Nałęczowska 2021.

T-shirty zdobią grafiki inspirowane Śliwką Nałęczowską i sztuką łączenia, która stanowiła myśl przewodnią tegorocznej edycji konkursu. Spośród nich każdy znajdzie wzór idealny dla siebie, który pozwoli mu wyrazić swój styl i osobowość. Do wyboru są modele męskie i damskie – razem 11 wzorów. Dodatkowo zwycięski projekt jest dostępny aż w 3 odsłonach kolorystycznych. W kolekcji Design by Śliwka Nałęczowska 2021 oferowane są fasony regular i oversize w pełnej rozmiarówce.

Unikatowa linia jest wynikiem kolaboracji marek Śliwka Nałęczowska i Medicine. Koszulki z niej można nabyć w wybranych salonach stacjonarnych i sklepie internetowym tegorocznego partnera konkursu, polskiej sieci odzieżowej Medicine.

Link do kolekcji: https://wearmedicine.com/l/design-by-sliwka-naleczowska-2021

Design by Śliwka Nałęczowska to konkurs promujący młodych twórców, grafików i projektantów, wspiera utalentowanych artystów zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Po raz pierwszy odbył się w 2018 roku i zapoczątkował wielką, artystyczną przygodę marki Śliwka Nałęczowska ze sztuką. www.designbysliwkanaleczowska.pl

***

Śliwka Nałęczowska – marka z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją produkcji. Te najwyższej jakości polskie śliwki zatopione w masie kakaowej, oblane  deserową czekoladą cieszą się niesłabnącą popularnością i dlatego mają ponad 80% udziału w segmencie markowych śliwek w czekoladzie. Produkt jest sprzedawany na wagę oraz w opakowaniach o różnej gramaturze – poręcznych torebkach, gustownych kartonikach, eleganckich bombonierkach i puszkach.

 

***

Medicine- Łączenie kultury i sztuki z modą to część kreatywnego DNA marki. Do współpracy Medicine zaprasza artystów, dzięki którym powstają kolekcje wyróżniające się unikalnym wzornictwem i printami. Za swoją myśl przewodnią marka przyjęła hasło „Art is my Medicine”, a za znak rozpoznawczy – charakterystyczny mariaż świata mody z szeroko rozumianą sztuką.

 

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Jarosińska / Kolterman Media Communications

kom. 509 922 081 / e-mail: k.jarosinska@kolterman.pl


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail