Profesjonalne podejście do jedzenia przyszłością branży gastronomicznej
 

 w numerze

Profesjonalne podejście do jedzenia przyszłością branży gastronomicznej

Dostrzegając potrzebę, należy na nią odpowiedzieć. Między innymi tą zasadą kierowaliśmy się w zespole Od kuchni, tworząc pionierski na polskim rynku projekt poświęcony tematyce food i food design. Co może wynieść z naszego projektu rynek restauracyjny? I co kryje się pod apetycznym, a dla wielu tajemniczym pojęciem food design?

rst 062022 260705 678693

Food and Design to pierwsza w Polsce platforma poświęcona tej tematyce. W kilka miesięcy zgromadziliśmy blisko 80 ekspertów z różnych branż i opublikowaliśmy pierwszy e-book o przyszłości jedzenia. A wszystko po to, by profesjonalizować polskie środowisko i udzielać odpowiedzi na pytania, które od dawna nurtowały sektor HoReCa czy spożywczy. 

Ku lepszej przyszłości polskiej gastronomii

Dlaczego powołaliśmy projekt? Z prostego powodu. Czegoś takiego od lat brakowało w polskiej branży gastronomicznej i spożywczej, a dostrzegając potrzebę, postanowiliśmy na nią odpowiedzieć. Misją Food and Design jest zrzeszanie specjalistów z obszaru food, design, prawo czy marketing, by rzetelnie edukować, docierając z ekspercką wiedzą do naszych odbiorców, wśród których są m.in. przedstawiciele branży HoReCa. Zależy nam na popularyzacji food designu, który kwitnie za granicą, a w Polsce jest wciąż mało znany. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie osób zgromadzonych wokół platformy będą inspirować i pozwolą wejść polskiej branży gastronomicznej na jeszcze wyższy poziom.

Projekt Food and Design jest kompleksowy i składa się z pięciu elementów. Szefowie kuchni, menedżerowie lokali gastronomicznych czy właściciele restauracji mogą już teraz swobodnie korzystać z platformy eksperckiej, e-booków tematycznych, a wkrótce także ze szkoleń, podcastów i spotkań branżowych „Food working”, by czerpać informacje na interesujące ich tematy branżowe. Korzystając z tych kanałów dotarcia, nasi eksperci dzielą się...Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail