15-ta edycja targów Expo Sweet.
 

targi gastronomiczne

15-ta edycja targów Expo Sweet.

2024-02-08

Największe wydarzenie w Polsce dla profesjonalistów z branży cukierniczej, piekarniczej i lodziarskiej odbędzie się w dniach 25-28 lutego w halach Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. 

logo expo sweet 2024
fot. materiał prasowy

Branża cukiernicza, piekarnicza i lodziarska zaprezentują nowoczesność technologii, doskonałość smaku i piękno sztuki cukierniczej. To idealna okazja dla zawodowców, aby poznać najnowsze rozwiązania, spróbować wyjątkowych smaków lodów, ciast i pieczywa, a także nawiązać korzystne biznesowe relacje lub kupić po okazyjnych cenach sprzęt do firmy.

Nie zabraknie inspirujących wykładów, warsztatów i pokazów mistrzowskich. Zostanie także zaprezentowany tort, który zdobył Mistrzostwo Świata w Mediolanie w 2023, a jego twórczynie poprowadzą prezentacje tematyczne. 

Przygotujcie się na cztery dni intensywnych doznań kulinarnego piękna i dobrego biznesu! 

Szczegółowe informacje na temat programu, wystawców i rejestracji dostępne są na stronie internetowej: www.exposweet.pl.

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail