Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Nowe smaki herbat zielonych Big-Active

Marka Big-Active prezentuje dwa nowe smaki herbat zielonych: z limonką i mandarynką oraz Earl Grey z bergamotką. Dzięki orzeźwiającym wariantom smakowym i pobudzającym właściwościom zielonej herbaty nowości od marki Big-Active idealnie sprawdzą się w upalne dni!

 a1

Oferta herbat Big-Active jest pełna niepowtarzalnych smaków i głębokich aromatów. Tym razem producent proponuje aż dwie egzotyczne nowości.

Zielona Herbata limonka i mandarynka to idealne połączenie łagodnej w smaku zielonej herbaty z orzeźwiającą mocą cytrusów. Dzięki takiemu połączeniu napar nabiera kwaskowy posmak, który świetnie gasi pragnienie.

Zielona Herbata Earl Grey z bergamotką to fuzja łagodnej w smaku zielonej herbaty
z charakterystycznym olejkiem bergamotowym, która na pewno zachwyci miłośników wyrafinowanych aromatów.

Innowacyjne mieszanki zostały zamknięte w wygodnych elastycznych opakowaniach
oraz przezroczystych torebkach typu LookBag
, przez które można obserwować rozwijające się duże liście herbaty, kawałki owoców i barwne płatki kwiatów.

- W odpowiedzi na wciąż zmieniające się potrzeby konsumentów, Herbapol-Lublin, właściciel marki Big-Active, kontynuuje rozbudowę swojego portfolio o kolejne smaki. Wierzymy, że nasze kolejne nowości przypadną do gustu odbiorcom. – mówi Anna Justyniarska,
PR & Digital Manager Herbapol-Lublin S.A.

Herbata zielona ma bardzo korzystny wpływ na organizm oraz działanie pobudzające. Odpowiednio przygotowana idealnie sprawdzi się jako napój chłodzący w czasie wysokich temperatur.

   

rys. Herbata Zielona Big-Active Earl Grey z bergamotką, dostępna w opakowaniu zawierającym 20 torebek typu Look Bag™. Sugerowana cena detaliczna 4,29 zł.

 

rys. Herbata Zielona Big-Active z limonką i mandarynką, dostępna w opakowaniu zawierającym 20 torebek typu Look Bag™. Sugerowana cena detaliczna 4,29 zł.


Nowości na rynku
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne