Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama
Reklama

„Mocna ekipa!” i „Zwycięski skład!” w Piwiarni Warki

2018-05-25

Piwiarnia Warki, należąca do Sfinks Polska największa sieć pubów w Polsce, wprowadziła nową ofertę przekąsek, na którą składają się dwa zestawy - „Mocna ekipa!” i „Zwycięski skład!”.

Można w nich znaleźć m.in. mini burgery, serowe poduszki, panierowane kalmary czy ziemniaczane łódki. Oferta jest dostępna we wszystkich Piwiarniach Warki. - Piłkarskie rozgrywki sprzyjają spotkaniom i przeżywaniu sportowych emocji w gronie przyjaciół. Z myślą o właśnie takich okazjach wprowadziliśmy naszą nową ofertę. Mamy nadzieję, że nowości przypadną do gustu naszym, pochłoniętym kibicowaniem, gościom - mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należy sieć Piwiarnia Warki.

Dwa nowe zestawy sprawdzą się podczas wieczornych spotkań z przyjaciółmi jako idealne przystawki do napojów. Pierwszym z nich jest „Mocna ekipa!”, czyli kompozycja, na którą składają się ziemniaczane łódki, serowe poduszki, grube chipsy ziemniaczane i ostre kulki serowe z jalapeño. Inną propozycją są czarne nuggetsy z cheddarem i papryką, a także panierowane kalmary. „Zwycięski skład” to druga nowość, tym razem dedykowana miłośnikom wołowiny. Są to cztery różne mini burgery z wołowiną, rukolą, ogórkiem kiszonym, serem cheddar, bekonem, sałatą i pomidorem, podawane w towarzystwie frytek i ziemniaczanych łódek. Zestawy serwowane są z dwoma sosami do wyboru: czosnkowym z ziołami włoskimi i meksykańskim.


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne