Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Sofitel Wine Days 2018 - wielkie święto wina celebrowane w Hotelach Sofitel

2018-10-15

Sofitel Wine Days 7

 

Sofitel Hotels & Resorts, marka będąca ambasadorem nowoczesnego francuskiego stylu życia, zaprasza już po raz 7. do wspólnego celebrowania wielkiego święta wina – Sofitel Wine Days 2018. Hotele w Warszawie, Wrocławiu i Sopocie do 31 października organizują spotkania z sommelierami, wyjątkowe kolacje, serwują niespotykane koktajle, odkrywając przed gośćmi smaki win z różnych zakątków świata.

Sommelierzy marki Sofitel przez cały rok dbają o doskonały wybór win serwowanych w hotelach marki na całym świecie, jednak jesień jest czasem szczególnym, ze względu na rozpoczynające się we Francji winobranie. To wielkie święto wina i jego kultury, której Sofitel jest ambasadorem na całym świecie. Tej jesieni marka Sofitel już po raz 7. zaprasza gości w hotelach na całym świecie do celebrowania dni wina. To okazja, aby spotkać się z uznanymi somelierami, degustować wina i poszerzyć swoja wiedzę o nowych trendach na tym rynku. Tegoroczne Sofitel Wine Days potrwa do 31 października w hotelach w Warszawie, Wrocławiu i Sopocie.

Food pairing w Sofitel Wroclaw Old Town

Celebrując dni wina, Sofitel Wroclaw Old Town zaprasza gości na wieczory z sommelierem, Piotrem Lipińskim. Podczas warsztatów winiarskich i degustacji, ekspert wprowadzi gości w fascynujący świat różnorodnych smaków i aromatów.

Dla miłośników łączenia wspaniałej kuchni i doskonałego wina, Sofitel Wroclaw Old Town przygotował wyjątkowy wieczór z food pairingiem, na który zaprasza 19 października do restauracji Pan Tadeusz. Czas Sofitel Wine Days jest również okazją do spróbowania specjalnie skomponowanych koktajli z winem, a także do delektowania się wybornym menu, do którego Piotr Lipiński dobrał wyśmienite trunki.

Świat wina i jesiennych smaków w Sofitel Grand Sopot

Sofitel Grand Sopot to miejsce z klimatem eleganckiego nadmorskiego kurortu. Hotel zaprasza gości do delektowania się serami, które doskonale komponują się z aromatycznym, specjalnie wyselekcjonowanym winem, dostępnym w Open Wine Bar. W trakcie Sofitel Wine Days, w czwartki i soboty, od godziny 19:00 do 22:00 na gości czekają francuskie wina, francuskie i polskie sery oraz muzyka na żywo. Zgodnie z tradycją Sofitel Wine Days, barmani będą serwować koktajle na bazie wina – Red Emma, Negroni Sbagliato i From Jerez with Love. Dodatkowo, każdy z gości będzie mógł nabyć butelkę ulubionego wina z 20-procentową bonifikatą.

Kulminacyjnym punktem świętowania będzie 8-daniowa kolacja w restauracji Art Deco zaplanowana na 18 października. Specjalnie skomponowane na tę okazję doskonałe menu autorstwa szefa kuchni Tomasza Koprowskiego zachwyci wszystkich aromatycznymi, jesiennymi smakami. Nowe, sezonowe dania w wykwintnej odsłonie zostaną zaserwowane w luksusowym towarzystwie kawioru i wódki oraz szampana.

Kulinarna podróż i pasja winiarska

Liczne niespodzianki w ramach Dni Wina przygotował również Sofitel Waraw Victoria. Hotel zaprasza do La Brasserie Moderne na jedyne w swoim rodzaju doświadczenie kulinarne łączące najlepsze wino z zachwycającym menu szefa kuchni Macieja Majewskiego. Wyśmienitej 5-daniowej kolacji towarzyszyć będzie wybór najlepszych polskich win wyselekcjonowanych przez Mirosława Jaxa Kwiatkowskiego. Ekspert podzieli się z gośćmi swoją ogromną pasją winiarską, a szef kuchni zabierze wszystkich w niezapomnianą kulinarną podróż. Wydarzenie odbędzie się 25 paździenika. Aby zadbać o odpowiedni klimat, na dzień przed kolacją, na gości z platynowym członkostwem Le Club AccorHotels będzie czekać w pokoju butelka wina z winnicy Srebrna Góra oraz deska serów francuskich i polskich.

W trakcie całego Sofitel Wine Days w Victoria Lounge Bar przygotowana jest specjalna karta menu z koktajlami na bazie wina stworzonymi przez barmanów Sofitel. Dodatkowo, na gości czeka 20 proc. zniżki na każdą zakupioną butelkę wina, które zostały specjalnie wyselekcjonowane na tę okazję.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności