Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Pizza Hut otwiera w Szczecinie pierwszą restaurację w nowym formacie

2018-11-02

3 listopada nowa odsłona restauracji Pizza Hut z obsługą kelnerską i pizzą z kamiennego pieca zadebiutuje w Szczecinie. Wielkie otwarcie zaplanowano na godzinę 12.00, jednak przez cały dzień na gości lokalu czeka wiele atrakcji.

PH Product1

Marka przygotowała także specjalną promocję – darmową pizzę dla pierwszych 100 gości oraz kupony umożliwiające zakup drugiej pizzy z pieca kamiennego za złotówkę!Restauracja Pizza Hut mieści się przy ulicy Struga 28 w Szczecinie. Nowy koncept oferuje pełną obsługą kelnerską, rozszerzone menu oraz funkcjonalny wystrój. Centralne miejsce lokalu zajmuje otwarta kuchnia, która pozwala na śledzenie procesu powstawania posiłku. Wizytówką restauracji jest kamienny piec, w którym wypiekane są pizzę przygotowywane przez profesjonalnego pizzamastera. Nowa restauracja oferuje również rozszerzone menu baru sałatkowego, podane w wyjątkowej, eleganckiej formie. Wystrój jest przystosowany do różnych potrzeb gości, a lokal podzielono na strefy funkcjonalne: miejsce dla rodzin z dziećmi na charakterystycznych lożach Pizzy Hut, kameralne stoliki dla par i wygodne fotele dla klientów biznesowych. W sumie na gości szczecińskiej restauracji czeka ponad 145 miejsc.W nowych restauracjach Pizza Hut Goście mogą spróbować Stone Baked Pizza, czyli pizzy wypiekanej w kamiennym piecu, serwowanej na cienkim, chrupiącym, ręcznie wyciąganym cieście. Do tego w menu znajdują się pyszne sałatki, makarony i desery oraz dania dla dzieci.  Oprócz tego lokal oferuje zamówienia na wynos z odbiorem osobistym w lokalu, zamówienia można złożyć na stronie www.pizzahut.pl lub telefonicznie.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności