Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Świąteczny Stół Pajacyka – restauracje z całej Polski pomagają dzieciom

2018-11-19

7 grudnia właściciele lokali gastronomicznych z całej Polski przekażą 10% dziennego obrotu na rzecz programu dożywiania dzieci Pajacyk. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 listopada.

 SSP PAH 2018

W ubiegłym roku akcja pobiła kolejne rekordy. Goście zasiedli przy Świątecznym Stole Pajacyka w aż 776 lokalach, a łącznie zebrano 156 672,31 zł, za które Polska Akcjqa Humanitarna ufundowała ponad 39 tysięcy posiłków dla dzieci objętych programem Pajacyk. Coraz częściej także sami klienci zapraszają do akcji swoje ulubione lokale.

 – Niezmiernie cieszy nas stale rosnąca liczba restauratorów przyłączających się do akcji. Dzięki ich mobilizacji jesteśmy w stanie sfinansować jeszcze większą liczbę posiłków dla dzieci w całej Polsce - mówi Jakub Belina-Brzozowski, koordynator akcji. – W tym roku akcja odbywa się w piątek 7 grudnia, jest to idealna okazja by razem ze współpracownikami wyjść na firmowy lunch, a przy okazji wesprzeć program Pajacyk. Mam nadzieje, że przy Świątecznym Stole Pajacyka spotkamy się wszyscy.

 W tej chwili udział w akcji zadeklarowało już ponad 700 lokali. Podczas siedemnastej edycji przy Świątecznym Stole Pajacyka będzie można usiąść między innymi w lokalach sieci stacji BP z kawiarniami Wild Bean, lodziarnio-kawiarniach Grycan oraz restauracjach Kręgliccy Restauracje i Catering. Pełną, na bieżąco aktualizowaną, listę lokali biorących udział w akcji można znaleźć na stronie. Dodatkowo, każdy może w bardzo prosty sposób wesprzeć Świąteczny Stół Pajacyka, zapraszając do niego swoją ulubioną kawiarnię, lokal czy bar. Więcej informacji oraz przykładowy tekst zaproszenia znajduje się na naszej stronie www.pajacyk.pl/ssp/podaj-dalej.

 Do akcji zaprasza też Agnieszka Kręglicka – spot z jej udziałem można obejrzeć pod tym linkiem .

 Chcąc zarejestrować swój lokal do udziału w akcji, wystarczy do 25 listopada wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy: www.pajacyk.pl/ssp/formularz.

 Program Pajacyk działa od 1998 roku, dofinansowując ciepłe posiłki dla dzieci w całej Polsce, które z różnych powodów nie mogłoby na nie liczyć w domu czy szkole.

 

Program Pajacyk można wspierać przez cały rok:

  • Wpłać dowolną kwotę na konto programu Pajacyk: Alior Bank S.A. 02 2490 0005 0000 4600 8316 8772 lub przekaż darowiznę przez stronę http://www.pajacyk.pl/#darowizna
  • Dowiedz się więcej o Pajacyku i sprawdź listę wspieranych placówek na www.pajacyk.pl   
  • Zachęć ulubiony lokal do udziału w Świątecznym Stole Pajacyka http://www.pajacyk.pl/ssp/

Obejrzyj i podaj dalej spot Świątecznego Stołu Pajacyka https://youtu.be/Qv2uJrZu584


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności