Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Świąteczne smakołyki Sodexo Polska

2018-12-06

Z okazji Mikołajek i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Sodexo Polska rozszerza swoją ofertę restauracyjną o świąteczne pierniki i rozgrzewające herbaty zimowe. Asortyment świąteczny będzie dostępny w grudniu i styczniu w blisko 60 lokalach w całej Polsce.
mae

Z myślą o Mikołajkach i zbliżających się świętach Sodexo Polska włącza do swojej oferty restauracyjnej okolicznościowe pierniki, a także – począwszy od stycznia – herbaty z korzennymi przyprawami i owocami. Wypiekane na przez kucharzy Sodexo pierniki będą sprzedawane pojedynczo, jak i w zestawach – co sprawia, że stanowią one słodki deser na co dzień, ale i udany prezent mikołajkowy lub świąteczny. Oferta kierowana jest nie tylko bezpośrednio do konsumentów, ale również do firm – gdzie odświętnie opakowane pierniki mogą stanowić drobną mikołajkową niespodziankę czy słodki akcent na wigilijnym spotkaniu firmowym.
Wysokojakościowe herbaty z dodatkami, takimi jak: pomarańcze, kardamon, goździki, czy cynamon – zapewniające naturalne rozgrzanie organizmu, a także zwiększające odporność – będą serwowane gościom restauracji Sodexo w styczniu 2019 r. Napoje te będą wpisywały się w sezonowe menu rozgrzewające zaplanowane na początek Nowego Roku.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności