Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Pizza Winchester zwycięzcą Best Restaurant Awards według klientów Pyszne.pl

2019-01-24

Pizza Winchester w Krakowie zwyciężyła w konkursie organizowanym przez serwis Pyszne.pl, pokonując 614 nominowanych restauracji w całym kraju. Restauracje oferujące pizzę wygrały w  ⅔  miast, co udowadnia polską miłość do kuchni włoskiej.

Pizza Winchester 72dpi

Poczynając od pierwszej edycji projektu Best Restaurant Awards w roku 2015, Pyszne.pl co roku dopisuje nowe pozycje na listę polskich restauracji, które miejscowi polubili najbardziej i ocenili najwyżej. W grudniu klienci Pyszne.pl ponownie zostali zaproszeni do wystawiania ocen i wspierania swoich ulubionych restauracji. Z tysięcy restauracji w Polsce tylko 615 zostało nominowanych do konkursu. Ich ocena była oparta na czynnikach, takich jak: jakość jedzenia, jakość dostawy i liczba recenzji w porównaniu do liczby zamówień. Wyniki zostały również sprawdzone pod kątem ewentualnych oszustw, a cały proces weryfikacji był skrupulatny.

W Wyniku tego wyłoniono ostatecznego zwycięzcę Best Restaurant Awards 2018: restaurację Pizza Winchester w Krakowie, która wśród nagród otrzymała materiały promocyjne oraz nowy elektryczny skuter o wartości 4292 zł. W czasie trwania kampanii restauracja zauważy też wyraźny wzrost liczby zamówień na platformie Pyszne.pl.

Zwycięzcy według miast i kategorii

Oprócz laureata ogólnopolskiego, Pyszne.pl wyłoniło również lokalnych zwycięzców w 39 miastach w Polsce. Większą część listy zapełniają pizzerie, co pokazuje, że narodowy romans z włoską kuchnią trwa w najlepsze. Nie jest to niespodzianką, ponieważ pizza pozostaje najczęściej zamawianym na Pyszne.pl w 2018 roku daniem, zaraz przed kurczakiem i hamburgerami.

W Warszawie na szczycie jako ulubieniec miasta znalazł się Hamsa Grill, natomiast w Katowicach najwyżej została oceniona lokalna restauracja Pizzeria Czaplomania. Miłośnikom kuchni meksykańskiej polecane jest odwiedzenie Western Tortilla w Opolu - jedynej meksykańskiej restauracji, która otrzymała w tym roku nagrodę. Bardziej tradycyjnie zorientowanymi restauracjami, które zostały wysoko ocenione w tym roku, były Maciejówka w Białymstoku, Lunch dla Ciebie w Warszawie, Smrek w Krakowie, Jadalnia we Wrocławiu, Pierogi Tradycyjne w Poznaniu i Obiady u Gosi w Łodzi. Pełna lista zwycięzców dostępna jest na stronie Pyszne.pl.

Oceny użytkowników w centrum uwagi

Best Restaurant Awards oparte są na recenzjach restauracji, a nie głosowaniu. W trakcie konkursu wskaźnik liczby recenzji na platformie Pyszne.pl wzrósł o 30 proc., pokazując dodatkową wartość biznesową, jaką kampania przynosi lokalnym restauracjom w niej uczestniczącym.

- Dobre recenzje są niezwykle ważne zarówno dla restauracji, jak i klientów - mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl. - Restauracje osiągające wysokie oceny w obszarze jedzenia i dostawy są lepiej pozycjonowane co stanowi dodatkową motywację do ciągłej poprawy jakości świadczonych usług. Dlatego też recenzje są integralną częścią Pyszne.pl, pozwalającą zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenia.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności