Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaSushi z dostawą coraz częstszym wyborem na świętowanie Walentynek

2019-02-14

Z danych PizzaPortal.pl wynika, że Polacy chętnie świętują Walentynki w swoich domach. 14 lutego ubiegłego roku serwis zanotował 40 proc. więcej zamówień. Na romantyczną kolację najchętniej wybierane jest sushi i kuchnia tajska.

sushi 3733573 640

- Wyszukane menu na walentynkową kolację to od lat standard w niektórych restauracjach. Ten dzień jednak coraz częściej spędzany jest w domu, we dwoje, zamawiając jedzenie z dostawą i unikając tłoku galerii handlowych czy długich kolejek do kina. W ubiegłych latach odnotowaliśmy 40-procentowy wzrost liczby zamówień, w porównaniu do średniej z danego dnia tygodnia. Najdynamiczniej rosły zamówienia sushi i kuchni tajskiej – te kuchnie zamawiane były nawet o 44 proc. chętniej niż zazwyczaj. Nasi klienci zdecydowanie częściej wybierają w ten dzień kuchnie bardziej wyszukane, odpowiednie na specjalną okazję. Przewidujemy, że w tym roku będzie podobnie - komentuje Piotr Kruszyński, CEO PizzaPortal.pl

W ubiegłym roku w dzień Walentynek klienci serwisu zamawiali również pizzę, która od lat jest ulubionym daniem na wynos. Wzrosty zamówień tego włoskiego przysmaku były jednak mniej dynamiczne niż w przypadku kuchni azjatyckich.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności