Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaChatbot Jakub pomoże dobrać wino do jedzenia

2019-02-28

Wybranie odpowiedniego wina do konkretnego dania jest prawdziwą sztuką. Wybór wina spośród wielu możliwości nastręcza wiele problemów, a jeszcze odpowiednie go skomponowane z planowanym daniem, np. z owocami morza czy stekiem, to prawdziwe wyzwanie. Jacob’s Creek pragnie przybliżyć nam sztukę foodpairingu i pokazać, że jest to o wiele prostsze, niż mogłoby się wydawać.

Chatbot Jacobs Creek Jakub2
Marka przedstawia nowego chatbota –  wirtualnego sommeliera, który z każdym chętnie dzieli się swoją wiedzą. Jakub, czyli chatbot marki Jacob’s Creek, podbija serca użytkowników zainteresowanych sztuką foodpairingu. Jego cel? Doradzać i edukować, ale w sposób atrakcyjny i angażujący.
- Tworząc chatbota dla marki Jacob’s Creek daliśmy użytkownikom możliwość „stworzenia” idealnego dla nich gospodarza – mówi Marcin Wierzbicki, Digital Manager, Wyborowa Pernod Ricard – To właśnie potrzeby użytkowników dokładnie przez nas zmierzone, stanowią podstawę i inspirację dla funkcji, w jakie wyposażyliśmy naszego wirtualnego sommeliera.
Jakub nie jest zwykłym botem. To rozmówca kontaktowy, kulturalny i kompetentny, a w dodatku reagujący natychmiastowo. Pomoże dobrać wino do każdej, nawet najmniej oczywistej potrawy. Wystarczy, że podasz mu jej nazwę lub składniki, z jakich się składa. Potrafi też doradzać „od drugiej strony” – powiedz mu jakie wino marki Jacob’s Creek masz w domowym barku, a Jakub natychmiast podpowie, do jakiej potrawy najlepiej będzie pasowało. Brzmi idealnie? To jeszcze nie wszystko. Po zaproponowaniu odpowiedniego wina bot-sommelier wyszuka dla Ciebie najbliższą lokalizację, w której możesz je kupić!
Wyborowa Pernod Ricard nie spoczywa na laurach – zdając sobie sprawę z rosnącego zainteresowania trendami kulinarnymi, a jednocześnie realizując misję kształtowania odpowiedzialnych postaw wobec konsumpcji alkoholu,  planuje cyklicznie wdrażać kolejne, innowacyjne funkcje chatbota Jakuba.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności