Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaCalifornia Wines Dinner z Restauracją Merliniego

2019-03-21

Restauracja Merliniego rusza z wyjątkowym cyklem fine dining – jak zapowiada sam Organizator, królować tu będzie kuchnia amerykańska przy akompaniamencie win z najbardziej rozpoznawalnego regionu winiarskiego w USA, Kalifornii.

Fot Bartlomiej Czerwinski

28 marca br. Restauracja Merliniego rusza z wyjątkowym cyklem spotkań „California Wines Dinner by Merliniego”.  Uczestnik zasmakuje tu prawdziwego oblicza kuchni amerykańskiej z motywem przewodnim New American Cousine. Na menu składać się będzie wędzona troć wędrowna z chipsem z topinamburu oraz pianą limonkową, Beef Wellington z sosem holenderskim, dziki łosoś z Alaski z musem z salsefii i pieczonymi warzywami korzennymi, a także USDA PRIME Black Angus New York Strip Steak z puree ziemniaczanym z truflą i kompresowanymi szalotkami. Całość dopełni sernik Nowojorski z coulis mango.

- Warto podkreślić, iż do każdego dania serwować będziemy specjalnie dobrany kieliszek wina z Kalifornii z komentarzem Mariana Wiktorskiego, ambasadora win kalifornijskich w Polsce z ramienia PWW oraz naszego uznanego sommeliera” – mówi Bartłomiej Czerwiński, właściciel Merliniego. - Wśród serwowanych win znajdą się prawdziwe sławy regionu, jak Ghost Pines Chardonnay, Louis M. Martini Canernet Sauvignon czy Edna Valley Pinot Noir.

Cena kolacji wraz z winami wynosi 249 złotych za osobę. Rezerwacji dokonywać można pod nr telefonu 696 169 090. Restauracja Merliniego to miejsce specjalizujące się w stekach i owocach morza. Jej właściciel, Bartłomiej Czerwiński, to uznany i wieloletni szef kuchni, wyróżniony dyplomem jednej z najlepszych szkół gastronomicznych na świecie (tj. Instytutu Paula Bocuse we Francji). Lokal jest rekomendowany i stale obecny w przewodniku Michelin.


Aktualności
rs 2019 03
4/2019   Spis treści »
lipiec-sierpień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora
    Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/297276513669839/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /0/fb/refresh-rs.php on line 20

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh-rs.php on line 25
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności