Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaUrodziny Akademii Inspiracji MAKRO z Michelem Moran

2019-04-05

Akademia Inspiracji MAKRO w Warszawie zaprasza do wspólnego świętowania 2. rocznicy obecności na rynku gastronomicznym. Z tej okazji przygotowano na 9 kwietnia tematyczne warsztaty m.in. z udziałem gościa specjalnego – Michela Moran.
urodzinowe warsztaty w akademii inspiracji makro

Dwa lata temu Akademia Inspiracji MAKRO w odświeżonej odsłonie zainaugurowała swoją działalność. Od tamtej pory oferuje kompleksowe, merytoryczne i praktyczne warsztaty dla branży hotelarsko-gastronomicznej. Klienci rozwijają swoje umiejętności pod okiem doświadczonych ekspertów w ramach dopasowanych do indywidualnych potrzeb szkoleń. Akademia nieustannie doskonali swoją ofertę, aby dostosować się do uwarunkowań rynku i jeszcze lepiej wspierać biznes klientów. Każdego roku w warsztatach bierze udział ponad 1500 klientów i 4000 pracowników MAKRO.
Z okazji 2. urodzin zespół Akademii zaprasza wszystkich klientów, partnerów i sympatyków do wspólnego świętowania. Już 9 kwietnia warsztaty dla gości poprowadzą: Tomasz Habdas, Tomasz Noga, Anna Dębska i Sylwia Bochowicz-Kubiak. Uznani przedstawiciele świata gastronomii podzielą się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem i ekspercką wiedzą. Tematyka zajęć obejmuje szeroki zakres zagadnień: od zarządzania finansami w lokalu po szkolenia baristyczne, sommelierskie i barmańskie. Urodzinowe warsztaty i pokaz kulinarny przygotuje gość specjalny – Michel Moran, ceniony restaurator i osobowość medialna.
Więcej informacji można znaleźć na fanpage’u Akademii Inspiracji na Facebooku: www.facebook.com/AkademiaInspiracjiMAKRO. Zapisy na warsztaty oraz terminarz szkoleń dostępne są na stronie internetowej: www.akademia-inspiracji-makro.pl.
Partnerami wydarzenia są: Heinz i Pudliszki, czołowe przedsiębiorstwa przetwórstwa spożywczego, Rational, wiodący producent pieców konwekcyjno-parowych oraz studio kreatywne Procooking Media.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności