Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaBest of Warsaw po raz 15.

2019-04-09

4 kwietnia,w odnowionym klubie „Syreni Śpiew” spotkali się najlepsi warszawscy restauratorzy i szefowie kuchni, podczas 15. edycji wręczenia nagród Best of Warsaw, przyznawanych przez magazyn „Warsaw Insider”.

Gala Best of Warsw 1

Zeszłoroczny zwycięzca, restauracja Bez Gwiazdek, po raz kolejny otrzymała cztery nominacje w konkursie, a nagrodzona została w dwóch kategoriach – Best Chef (Robert Trzópek) oraz Best Tasting Menu. Wśród pozostałych zwycięzców znaleźli się MOD (Best Casual Restaurant), Ceviche Bar (Best Ethnic Restaurant), Rozbrat 20 (Best Neo-Bistro), Restauracja Warszawska (Best Newcomer), Zoni (Best Modern Polish) oraz DamianWajda, który został uznany przez jury za wschodzącą gwiazdę polskiej kuchni.

Specjalne wyróżnienia otrzymały restauracje: Senses, Europejski Grill - Raffles Europejski Hotel Restaurant, AtelierAmaro i Nolita. Za najlepszą Grupę F&B został uznany Ferment Group (Butchery&Wine, Brasserie Warszawska, Rozbrat20, Kieliszki na Próżnej, Kieliszki na Hożej), natomiast Agnieszka i Stanisław Szpilowscy (La Sirena, Dziurka Od Klucza i Arigator) otrzymali tytuł Najlepszych Restauratorów. Na scenę zaproszono również Muzeum Polskiej Wódki, które zostało docenione za wybitny wkład w dziedzictwo narodowe. Wśród pozostałych nagrodzonych, Signature zostało wyróżnione w kategorii Epicurean Excellence, Reginabar pochwalone za innowacyjność, a Sen za Club Concept.

Nagrody i gala „Best of Warsaw” w ciągu 15 lat zyskały popularność i uznanie wśród warszawskich restauratorów, stając się obowiązkowym punktem w kalendarzu wydarzeń branży food and beverage. Tego wieczoru goście mogli także zapoznać się ze specjalnym wydaniem magazynu Warsaw Insider „Best of Warsaw”, publikowanym co roku specjalnie na tę okazję.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności