Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaŚwiatowy Dzień Mleka w Polsce z MLEKOVITĄ 2019

2019-06-06

Światowy Dzień Mleka w Polsce z MLEKOVITĄ ma na celu zwracanie uwagi na korzyści dla zdrowia płynące z codziennego spożywania nabiału. Już w sobotę, 8 czerwca 2019 r., odbędzie się kolejna edycja tego wydarzenia.

– Już od 1998 r. promujemy mleko i przetwory mleczarskie w najpiękniejszej i najszlachetniejszej postaci, organizując Światowy Dzień Mleka. Przygotowujemy bogaty program: w tym roku są to koncerty, występ kabaretu, atrakcje dla najmłodszych i wiele innych, którym zgodnie z ideą nadajemy mleczną odsłonę, by promować mleko i produkty mleczne wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszym celem jest bowiem zwrócenie uwagi konsumentów na prozdrowotne działanie produktów mleczarskich i fakt, że spożywanie nabiału jest bardzo korzystne dla organizmu – mówi Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński.

Światowy Dzień Mleka w Polsce z MLEKOVITĄ to okazja do świętowania dla producentów, przetwórców i konsumentów z tego, że wspólnie budują jedną z największych europejskich firm, producenta i eksportera nabiału o ugruntowanej renomie na świecie. Poza częścią oficjalną, podczas której Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński jak co roku wzniesie symboliczny toast szklanką mleka wraz z zaproszonym gośćmi oraz wręczone zostaną wyróżnienia i pamiątkowe osobom i firmom zasłużonym dla rozwoju polskiego mleczarstwa i produkcji mleka, przygotowany został szereg atrakcji: występy artystów polskiej sceny z koncertem Margaret na zakończenie części muzycznej i występem kabaretu Łowcy.B na zakończenie imprezy. Podczas części artystyczno-rozrywkowej zaplanowane są również tradycyjne Mistrzostwa w Piciu Mleka. Wiele atrakcji odbywać się będzie także poza sceną główną: m.in. konkursy „Mleko z klasą” oraz plac zabaw dla najmłodszych i mistrzostwa w dojeniu sztucznej krowy dla nieco starszych.

Światowy Dzień Mleka jest zorganizowany z inicjatywy firmy MLEKOVITA. Patronatem honorowym objęła je Minister Przedsiębiorczości i Technologii.


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności