Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaPolagrowy zawrót głowy

2019-06-11

Do targów POLAGRA zostało jeszcze trochę czasu, ale już dziś warto zaplanować czas, by odwiedzić Poznań i zanurzyć się w świecie gastronomii – nowoczesnych rozwiązań dla profesjonalnych kuchni i wybornej żywności.

polagra

Mówią „jesień”, myślisz „POLAGRA”. Tak już jest od wielu lat. I choć przez ten czas targi zmieniały swoją formułę, nieustannie pozostają miejscem, z którego można czerpać inspirację. Jak zapowiada się tegoroczna edycja wydarzenia? Sercem targów będzie oczywiście strefa kulinarna, w której odbędzie się najbardziej prestiżowy konkurs w polskiej gastronomii – Kulinarny Puchar Polski. Tu będzie można poznać pomysłowość i kreatywność kucharzy z całego kraju, których kunszt będzie oceniać międzynarodowe jury. Inspiracji produktowych dostarczy natomiast ekspozycja. Nie zabraknie na niej liderów rynku, którzy co roku wprowadzają na rynek nowe rozwiązania mające na celu usprawnić pracę w kuchni czy też zbudować niepowtarzalną atmosferę lokalu gastronomicznego bądź obiektu hotelowego. 

Restauratorzy i szefowie kuchni muszą też pamiętać, że dla nich przeznaczona jest także ekspozycja targów POLAGRA FOOD. To  obowiązkowy punkt do odwiedzenia – miejsce prezentacji wysokiej jakości produktów spożywczych pochodzących z rodzimych firm, przygotowanych w odpowiedzi na oczekiwania konsumentów oraz wyrobów powstających poza granicami naszego kraju, często egzotycznych, które mogą zrewolucjonizować menu. 

POLAGRA GASTRO i POLAGRA FOOD to również spotkania z ekspertami. Tych na pewno nie zabraknie w strefie Kulinarnego Pucharu Polski, gdzie będą komentować przebieg konkursu. Opowiedzą także o trendach w gastronomii, o polityce zero waste czy produktowych rozwiązaniach dla osób, które wykluczyły ze swojej diety produkty odzwierzęce. Młodsze pokolenie kucharzy z kolei będzie mogło posłuchać o potencjale, jaki mają w sobie konkursy kulinarne, zarówno pod względem rozwoju zawodowego jak i wzmocnienia marki restauracji.. Organizatorzy planują także kilka spotkań z cyklu „story of my business”, podczas których będzie można lepiej poznać kontrahentów, zwłaszcza nowe wejścia na rynku, ich realizacje i pomysły na przyszłość.

Już dziś warto zarezerwować czas, by na przełomie września i października odwiedzić Poznań. W ostatnich dniach została też uruchomiona sprzedaż online biletów na targi POLAGRA GASTRO. Do końca czerwca dokumenty wstępu na największe wydarzenie branży spożywczo-gastronomicznej można nabyć w specjalnych cenach. Bilety obowiązują na wszystkie wydarzenia odbywające się w tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zwiedzający będą mogli zapoznać się także ekspozycją Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD, Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych POLAGRA TECH oraz Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK.

Więcej informacji na: www.polagragastro.pl


Polecamy
rs 2019 03
4/2019   Spis treści »
lipiec-sierpień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora
    Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/297276513669839/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /0/fb/refresh-rs.php on line 20

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh-rs.php on line 25
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności