Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


SO! COFFEE przy Świdnickiej we Wrocławiu teraz też dla niepełnosprawnych

2019-07-09

Od 1 lipca SO! COFFEE przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu jest w nowej odsłonie. Nowa aranżacja wnętrza to połączenie nowoczesności z klasyką, maksymalna wygoda, naturalne materiały i designerskie dodatki. Lokal przystosowano także tak, aby korzystali z niego niepełnosprawni.

SC SWIDNICKA 2 of 11big

SO! COFFEE przy ul. Świdnickiej to już druga kawiarnia w sieci, która posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Wysokość i szerokość wybranych stolików jest dopasowana do wózków, a blaty mają piktogram informujący o przeznaczeniu tych miejsc. Przy kasie zamontowana jest pętla indukcyjna czyli system wspomagania słuchu, który umożliwia osobie niedosłyszącej odbiór nieskazitelnie wyraźnego dźwięku poprzez cewkę telefoniczną (T), w którą wyposażony jest każdy aparat słuchowy. Kawiarnia jest wyposażona w uchwyty na kule inwalidzkie oraz w przywoływacze - dla osób niesłyszących i starszych. Dostępny jest również znikopis przy kasie dla osób niemych, który ułatwia dokonanie zamówienia.
Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu to 118,60 m2 z czego część dla gości z 49 miejscami siedzącymi zajmuje prawie 90 m2.  Dzięki podziałowi na różne strefy goście SO! CAFFEE mają możliwość spotkań towarzyskich przy kawie, wygodnej pracy z komputerem, prowadzenia spotkania businessowych w większym gronie, ale także na szybki zakup produktów na wynos lub  spędzenia wolnej chwili w wyciszeniu. 
Do wyposażenia i wystroju wnętrza zostały dodane meble tapicerowane. Zastosowalno różnorodne faktury, naturalne, szlachetne ekologiczne materiały (korek, kamień, drewno, metal). Wnętrze dopełnia różnorodne, budujące nastrój oświetlenie (wiszące oraz kinkiety) oraz detale budujące przyjemne otoczenie (roślinność, lustra, donice, poduchy).


Polecamy
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności