Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Kawiarnia Nakielny teraz też w CH Czyżyny w Nowej Hucie

2019-07-11

Mieszkańcy Nowej Huty zyskują kolejne ciekawe miejsce, w który można napić się kawy, zjeść coś słodkiego i zrelaksować. Z początkiem lipca do grona najemców Centrum Handlowego Czyżyny dołączyła kawiarnia Nakielny. Lokalna marka, doskonale znana krakowianom, ma w mieście już kilka popularnych lokali.

 Nakielny w CH Czyyny fot Nakielny 8

Ten najnowszy w Czyżynach ma 132 m kw. i ulokowany został naprzeciw wejścia do sklepu Leroy Merlin, poza strefą gastronomiczną. - Rosnąca popularność kawiarni w naszym centrum, jak i całej oferty gastronomicznej, zachęca nas do rozwoju w tym segmencie. Jednocześnie jednak szukamy marek unikalnych, które zaciekawią naszych klientów i które dopełnią już zastaną propozycję - mówi Joanna Bieniek, Leasing Manager w Newbridge Poland. - Nakielny jest tutaj idealnym partnerem. To lokalna marka, stworzona przez jednego z naszych obecnych najemców - firmę Awiteks, która od kilku lat dynamicznie się rozwija w mieście, a do tego znana jest z prestiżowych lokalizacji, chociażby w dużych obiektach handlowych oraz w okolicach Starego Miasta i na Kazimierzu - dodaje.
Sama oferta gastronomiczno-spożywcza Czyżyn wraz z nowym otwarciem liczy sobie już 10 najemców. W zmodernizowanej przed dwoma laty strefie food court znaleźć można KFC, Olimp, Domino’s Pizza, Silver Dragon, Sevi Kebab, piekarnię Buczek oraz kawiarnio-lodziarnię Lovit. Lodową Manufakturę.  Poza strefą food court działa z kolei cukiernio-kawiarnia Krakowskie Wypieki oraz piekarnia Awiteks.
- Nasza oferta staje się coraz bardziej kompletna i zróżnicowana pod względem formatów, a przez to coraz atrakcyjniejsza dla klienta na lokalnym rynku. Dzięki otwarciu kawiarni, mieszkańcy osiedli oraz pracownicy sąsiadujących z nami biur zyskują kolejny powód do wizyty, a także kolejne wyjątkowe miejsce, w którym można spotkać się ze współpracownikami, wypić szybką kawę czy spędzić czas po pracy - mówi Joanna Bieniek.

Ale rozwój oferty gastronomicznej w Czyżynach podyktowany jest nie tylko rosnącą popularnością kawiarni i restauracji. Wpływ na to mają także inne czynniki. - Dwa lata temu zmodernizowaliśmy naszą strefę gastronomiczną. W efekcie powstała nowoczesna przestrzeń, która łączy w sobie cechy restauracji i strefy wypoczynku - mówi Elwira Pyrkowska, Asset Manager w Newbridge Poland. - Pozwoliło nam to na większe uwidocznienie oferty tego segmentu, a tym samym na stworzenie atrakcyjnego dla najemcy otoczenia, w którym jego oferta jest zauważana. Zyskali także klienci, dla których powstała komfortowa przestrzeń, w której można się spotkać, zjeść, wypocząć pomiędzy zakupami - mówi.
Ale na atrakcyjność Czyżyn wpływa nie tylko ostatnia inwestycja.  Także sąsiedztwo. - Obiekt położony jest pośrodku największych krakowskich osiedli, a także w sąsiedztwie kilku biur znanych firm chociażby branży IT. Aż 150 tys. osób ma do Czyżyn mniej niż 10 minut drogi. To czyni nas popularną destynacją m.in. w porze lunchowej i obiadowej - dodaje. Pozycję lokali gastronomicznych umacnia także rozwój oferty samego centrum. Ta staje się z kolei coraz bardziej lifestylowa.  - Ostatnie miesiące przynoszą zmiany w całej ofercie, a tym samym serię otwarć.  Nasz tenant-mix wzbogacił się m.in. o Orsay, Big Star, Diverse, Pierre Cardin, Queen, Flying Tiger Copenhagen, a ostatnio też o home&you - wylicza Pyrkowska. - To sprawia, że mieszkańcy tej części Krakowa znajdują coraz więcej powodów, aby nas odwiedzać. Przy okazji poznają także inną ofertę, w tym ofertę restauracji i kawiarni - mówi.


Polecamy
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności