Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaŚwięto whisky już wkrótce w Warszawie

2019-08-02

Prawdziwe święto wszystkich fanów whisky już wkrótce ponownie zagości w Centrum Praskim Koneser. 6. edycja Whisky Live Warsaw odbędzie się w dniach 18-19 października. Czasopismo „Restauracja” jest partnerem medialnym wydarzenia.

wwa18 baner 1024x553

W gronie tegorocznych wystawców znalazły się duże koncerny, dystrybutorzy, niezależni bottlerzy oraz lokalne destylarnie. Przez dwa dni festiwalu na uczestników czekać będzie kilkaset gatunków alkoholi z kilkunastu krajów. W większości będzie to whisky, ale nie zabraknie też: rumów, burbonów, win, okowit czy nawet wódek. Sporą część trunków będzie można spróbować w cenie biletu. Za bardziej limitowane edycje trzeba będzie zapłacić voucherami. Na czas trwania Whisky Live Warsaw zostanie uruchomiony sklep festiwalowy z cenami niższymi o VAT. Nowością będzie Strefa Ginów – miejsce prezentacji i degustacji najróżniejszych odmian tego alkoholu, również w koktajlach i drinkach. Na dziedzińcu powstanie Strefa Cygarowa oraz punkty z ofertą gastronomiczną, natomiast dla miłośników kina przewidziano bezpłatne pokazy filmów o whisky. Zaplanowano również sesje Masterclass (warsztaty degustacyjne w zamkniętych grupach do 25 osób) oraz Strefę Luksusu z barem oraz możliwością degustacji bardzo unikatowych gatunków whisky. Szczegółowe informacje o festiwalu znajdują się pod adresem: www.whiskylivewarsaw.com .


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności