Święto whisky już wkrótce w Warszawie
 
 

Święto whisky już wkrótce w Warszawie

2019-08-02

Prawdziwe święto wszystkich fanów whisky już wkrótce ponownie zagości w Centrum Praskim Koneser. 6. edycja Whisky Live Warsaw odbędzie się w dniach 18-19 października. Czasopismo „Restauracja” jest partnerem medialnym wydarzenia.

wwa18 baner 1024x553

W gronie tegorocznych wystawców znalazły się duże koncerny, dystrybutorzy, niezależni bottlerzy oraz lokalne destylarnie. Przez dwa dni festiwalu na uczestników czekać będzie kilkaset gatunków alkoholi z kilkunastu krajów. W większości będzie to whisky, ale nie zabraknie też: rumów, burbonów, win, okowit czy nawet wódek. Sporą część trunków będzie można spróbować w cenie biletu. Za bardziej limitowane edycje trzeba będzie zapłacić voucherami. Na czas trwania Whisky Live Warsaw zostanie uruchomiony sklep festiwalowy z cenami niższymi o VAT. Nowością będzie Strefa Ginów – miejsce prezentacji i degustacji najróżniejszych odmian tego alkoholu, również w koktajlach i drinkach. Na dziedzińcu powstanie Strefa Cygarowa oraz punkty z ofertą gastronomiczną, natomiast dla miłośników kina przewidziano bezpłatne pokazy filmów o whisky. Zaplanowano również sesje Masterclass (warsztaty degustacyjne w zamkniętych grupach do 25 osób) oraz Strefę Luksusu z barem oraz możliwością degustacji bardzo unikatowych gatunków whisky. Szczegółowe informacje o festiwalu znajdują się pod adresem: www.whiskylivewarsaw.com .


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail