Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaNowy numer czasopisma „Restauracja” już niebawem w sprzedaży

2019-08-08

Tematem numeru jest tym razem onboarding w restauracji, czyli wprowadzanie do zespołu nowego pracownika. Temat ten jest ważny, zwłaszcza jeśli chcemy mieć wśród załogi lojalnych i dobrze przeszkolonych ludzi. Piszemy o tym czy i dlaczego ważne są badania laboratoryjne, pomagamy wybrać blender oraz przedstawiamy propozycje szklanek dedykowanych dla gastronomii.

lekka okl rs kwadrat
Znajdziecie w tym numerze także wywiady ze znanymi w branży osobami, a wśród nich z nestorem polskiej gastronomii Jerzym Pasikowskim o tym jak na przestrzeni lat zmieniała się restauracyjna kuchnia i w którym kierunku to zmierza. Założyciele Bobby Burger zdradzają sekret w jaki sposób odnieśli sukces w ciągu kilku lat od ruszenia z pierwszym food truckiem. Podpowiadamy co zrobić aby toaleta restauracyjna była faktycznie wizytówką lokalu i jak przechowywać, a jednocześnie eksponować wina oraz jak z sukcesem sprzedawać je gościom. W najnowszym numerze zamieściliśmy też krótką sondę z pytaniem do restauracji, jakie napoje im się najlepiej sprzedają podczas upałów. Mamy nadzieję, że Wasze doświadczenia są w tym zakresie podobne.

Piszemy też o nowych otwarciach lokali gastronomicznych, sukcesach ludzi z branży, najważniejszych wydarzeniach ostatnich miesięcy, relacje z konkursów oraz podpowiadamy co ważnego będzie się w gastronomii działo.

Zapraszamy do lektury. Prenumeratę czasopisma można zamówić TUTAJ .Magazyn dostępny jest także w najlepszych salonach Empik na terenie całej Polski.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności