Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Gastronomiczny kęs wiedzy na targach POLAGRA GASTRO/ INVEST HOTEL

2019-09-13

Na przełomie września i października czeka nas kolejna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomii i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL. Podczas wydarzenia, jak co roku, szkolenia i warsztaty dla sektora HoReCa.

 Kluczowym wydarzeniem targów w Poznaniu jest oczywiście Kulinarny Puchar Polski. To w strefie konkursowej spotykają się kucharze z całej Polski i obserwują rywalizację swoich kolegów, którzy podjęli wyzwanie postawione przez Radę Programową KPP. Ale nie tylko kulinarne show przyciąga na targi do Poznania. W tym roku warto przyjrzeć się programowi wydarzeń, w którym zaplanowano ciekawe spotkania z ekspertami, do czego zachęcamy managerów i osoby decyzyjne prowadzących restauracje, hotele, sieci franczyzowe, bary szybkiej obsługi.

Już pierwszego dnia będzie można poznać najnowsze trendy w zachowaniach konsumenckich i to, jaki mają wpływ na rynek HoReCa w Polsce. Millenialsi, pokolenie Z oraz rosnące Silver Tsunami wymuszają zmiany na istniejących biznesach i trzeba wiedzieć jak przekuć to w sukces, jak zbudować niezwykłe doświadczenie gastronomiczne tam, gdzie są klienci, czyli w przestrzeni internetowej. Szkolenie będzie poparte licznymi case studies,. Ten ogrom wiedzy finalnie zostanie przekuty w praktykę na warsztatach, podczas których uczestnicy samodzielnie zaczną pracować na narzędziach i schematach marek typu lifestyle.

 Drugiego dnia targów, wzorem poprzednich edycji, na targach pojawi się duet: Paweł Grubai Piotr Rogowski, który na cyklu szkoleń przekaże wskazówki pozwalające wzmocnić lojalność i zaangażowanie pracowników oraz zwiększyć ich zadowolenie, przy jednoczesnym wzroście zysków. Nie zabraknie też wiedzy na temat prawidłowego analizowania liczb obrazujących sytuację finansową lokalu.

A jeśli ktoś interesuje się trendem vege to koniecznie musi udać się na spotkanie na temat perspektyw rozwoju rynku produktów roślinnych (1.10.2019). Mówi się, że oraz więcej osób deklaruje ograniczanie spożycia mięsa. A jak jest naprawdę? I co na to firmy z branży spożywczej? Czy będą dopasowywać ofertę do tego trendu czy przekonywać konsumentów, że mięso ma wiele prozdrowotnych zalet i nie należy z niego rezygnować? Na spotkaniu, zaproszeni goście postarają się odpowiedź na te pytania. Przedstawione zostaną także statystyki na temat wegan, wegetarian i osób redukujących konsumpcję mięsa, a także motywy związane z rezygnacją spożycie mięsa i wynikające z tego potrzeby. W programie targów ponadto pokazy kulinarne i wydarzenia dla hotelarzy i inwestorów tynku hotelarskiego: konferencja Hotel Investors Meeting oraz <HMC> Hotel Marketing Conference.

Targom POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL i POLAGRA FOOD towarzyszą także Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA TECH i Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje jeden bilet. Więcej informacji o targach na www.polagragastro.pl.


Aktualności
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności