Stava inicjuje akcję #bezpiecznedowozyStava inicjuje akcję #bezpiecznedowozy

2020-03-27

Stava, chcąc wspierać przeżywających trudne chwile restauratorów, postanowiła podzielić się wiedzą i najlepszymi praktykami związanymi z bezpiecznymi dowozami posiłków. Zainicjowała więc wraz z Związkiem Pracodawców HoReCa, HACCP Online, POSBistro oraz Makro akcję #bezpiecznedowozy.

bezpiecznedowozy ekran0 OTWIERAJACY

Celem akcji #bezpiecznedowozy jest edukacja rynku i dzielenie się dobrymi praktykami. Dlatego też Stava udostępnia bezpłatnie kluczowe instrukcje sanitarne potrzebne do realizacji bezpiecznych dowozów posiłków z restauracji. Na stronie bezpiecznedowozy.pl przedstawia dobre praktyki dla dostaw posiłków, które zostały opracowane przez ekspertów bezpieczeństwa żywności i mikrobiologów. Eksperci Stava i Związku Pracodawców HoReCa wypracowali rekomendowane standardy bezpiecznej dostawy posiłków. Jest to zestaw zaleceń, które pozwolą zachować bezpieczeństwo wszystkich osób zaangażowanych w proces dostawy - obsługę restauracji, kurierów i konsumentów. Standardy zostały stworzone przy współpracy z konsultantami do spraw bezpieczeństwa żywności i mikrobiologami. Standardy spotkały się z uznaniem Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Stworzony przez Stava i Związku Pracodawców HoReCa kodeks dobrych praktyk to zestaw procedur, które pozwolą zachować bezpieczeństwo wszystkich osób zaangażowanych w proces dostawy - pracowników restauracji, kurierów i konsumentów.

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail