Wielkanoc szansą dla zamkniętych restauracji
 
 


gastronomia

Wielkanoc szansą dla zamkniętych restauracji

2021-02-20

Restauracje pozostają zamknięte, lokale świecące pustkami i wyłączone szyldy podkreślają, że nadal nie wróciliśmy do normalności. Pandemia trwa, a gastronomia jest jedną z najbardziej dotkniętych przez wirus branżą. Z jednej strony podcięcie skrzydeł, z drugiej wymuszenie rozwoju. Jednak jak nie walczyć o miejsce, w które personel wkłada całe swoje serce, które mimo ciągle rzucanych kłód pod nogi nadal jest pełne pasji.

slaska prohibicja 00003

 Dzięki takiemu samozaparciu po raz trzeci, restauracja Śląska Prohibicja stara się przybliżyć nas do siebie w tym ciężkim okresie i stworzyła wyjątkową ofertę Wielkanocnych wynosów - smaczną, kolorową, a przede wszystkim bezpieczną. Znajdziecie w niej tradycyjne, wyroby takie jak: szynki i swojskie kiełbasy z własnej wędzarni, różnorodne wyroby garmażeryjne, domowe sałatki, śledzie, pasztety, galarety oraz gotowe dania: żurek czy kurczak po polsku. Dla łasuchów przygotowano słodkości, pyszne ciasta i konfitury. Można także zamówić gotowe paczki wielkanocne, z daniami, które wystarczy podgrzać i postawić na stole podczas świątecznego śniadania. Wszystko przygotowane przez zespół Śląskiej Prohibicji. Dodatkowo, dbając o wygodę i bezpieczeństwo klientów możliwe są dwie formy odbierania zamówień: tzw. dostawa „pod drzwi” oraz odbiór osobisty w restauracji.

 Skupienie się na sobie to możliwość, którą daje nam Śląska Prohibicja, zamiast spędzać czas przy gotowaniu w kuchni można usiąść przy stole i cieszyć się obecnością bliskich osób. Jest to przecież czas radości i spotkań przy zastawionym stole. „Zdajemy sobie sprawę, że te czasy nie są łatwe dla nikogo, jednak nie tracimy energii i cały czas pracujemy na pełnych obrotach. Nadal chcemy dzielić się naszym doświadczeniem, kontynuować piękne polskie tradycje i podkreślać regionalizm lokalnymi produktami. Cieszymy się, że podczas tak wyjątkowego okresu jakim jest Wielkanoc, po raz kolejny to my będziemy mogli zagościć w waszych domach” - mówi Aleksandra Mucha, dyrektor Śląskiej Prohibicji.

 Oferta wielkanocna jest już dostępna w sklepie internetowym Śląskiej Prohibicji, który został stworzony na potrzeby bezpiecznej sprzedaży produktów przygotowywanych w restauracji. Zamówienia przyjmowane będą do soboty 27 marca do godziny 20:00.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail