Niezwykłe smaki w Blue City
 


 Niezwykłe smaki w Blue City

2021-09-22

W Blue City ponownie zagości uwielbiany przez miłośników dobrego jedzenia Jarmark Produktów Regionalnych. Wszyscy, którzy cenią sobie tradycyjne receptury i pyszne, niepowtarzalne potrawy z pewnością znajdą coś dla siebie.

 JPR

Regionalne, zdrowe produkty spożywcze mogą być urozmaiceniem w codziennym menu.
Od 22 do 25 września Blue City zaprasza wszystkich poszukujących naturalnych smaków do spróbowania wyrobów prosto od wytwórców.

Oferta Jarmarku Produktów Regionalnych jest niezwykle bogata i różnorodna, składa się
z unikatowych produktów, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających smakoszy.

Wystawcy przygotowali swojskie wędliny i wędzone ryby, naturalne sery, masło, śmietanę oraz pieczywo na zakwasie, do którego serwowany jest smalec i kiszone ogórki.

Nie zabraknie także przepysznych miodów z przydomowych pasiek i tegorocznych przetworów. Dla smakoszy gotowych potraw przygotowane zostaną stragany ze świeżymi pierogami, naleśnikami, racuchami i kartaczami.

Zwolenników kuchni świata z pewnością ucieszą takie specjały jak greckie wino, oliwy i oliwki, produkty prosto z Węgier i Włoch oraz azerbejdżańskie i tureckie słodkości, herbata i kawa.

fot. materiał prasowy 

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail