Lykke – szybki sposób na zwiększenie zysków ze sprzedaży lodów
 

 

nowości

Lykke – szybki sposób na zwiększenie zysków ze sprzedaży lodów

2022-06-17

Producent popularnej panierki do kurczaka Holly Powder oraz koncentratów do napojów Home Made Drinks właśnie wprowadził na rynek nową markę – Lykke. Pod tą nazwą kryje się sproszkowana baza do lodów włoskich i amerykańskich, charakteryzująca się naturalnym i prostym składem. Na uwagę zasługuje fakt, że do użycia mieszanki zastosowano kakao Van Houten – jedno z  najlepszych w Europie.

Obszar kompozycji 1

- Długo pracowałem nad idealną recepturą – mówi Piotr Terlikowski, właściciel firmy Cartel Foods i jej główny technolog żywności – Choć lody są zasadniczo łatwym produktem to uzyskanie odpowiedniej konsystencji w połączeniu z wyśmienitym smakiem stanowi wyzwanie. Postawiłem na to co najlepsze – pełne mleko i najwyższej jakości kakao Van Houten. Efekt jest lepszy niż przypuszczałem – dodaje Piotr Terlikowski.

Baza do lodów Lykke sprzedawana jest w dwóch najbardziej naturalnych i lubianych smakach – śmietankowym i czekoladowym, choć niebawem pojawi się też truskawkowy i jagodowy. Nadaje się do mieszania w każdej dostępnej na rynku maszynie, zarówno do lodów amerykańskich, jak i włoskich tzw. softów. Charakteryzuje się wysoką wydajnością. Z jednego opakowania koncentratu lodowego można przygotować nawet do 8 kilogramów lodów.

W ofercie Lykke dostępna jest też mieszanka do gofrów, a w najbliższej przyszłości pojawi się jeszcze granita.

Dodatkowym plusem współpracy z firmą Cartel Foods jest dostęp do szerokiej bazy darmowych materiałów marketingowych. Klienci zaopatrujący się w lody w proszku Lykke mogą korzystać z wysokiej jakości zdjęć produktowych, otwartych projektów plakatów, ulotek i menuboardów.

Cartel Foods od 30 lat specjalizuje się w produkcji żywności i napojów do gastronomii. Ich flagowe produkty to panierka do kurczaka i ryby Holly Powder oraz syropy Home Made Drinks, na bazie których powstają napoje o smaku Coli, Lemoniady, Ice Tea i Orange. Firma zaopatruje setki punktów gastronomicznych w całej Europie i poza jej granicami. Czy Lykke przyjmie się równie dobrze?

 https://lykke.pl/

fot. materiał prasowy

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail