MADE FOR Restaurant Konferencja, edycja New Generation - 21 czerwca, Sopot
 


 

trendy

MADE FOR Restaurant Konferencja, edycja New Generation - 21 czerwca, Sopot

2022-06-23

Nadciąga nowa fala restauratorów, która zmiata z rynku stare postrzeganie gastronomii. Tu nie chodzi o wiek, a mentalność i otwartość na zrównoważony rozwój, ,,turkusowe” zespoły oraz nowoczesne aplikacje i własną lojalną społeczność w mediach społecznościowych.

FOR WINNERS 2022 9

fot. Tomasz Czechowski z Młoda Polska bistro & pianino (Wrocław).

O tym wszystkim rozmawiano 21 czerwca w Radisson Blu Hotel Sopot w międzynarodowym gronie, podczas interaktywnej edycji konferencji MADE FOR Restaurant, której Partnerem po raz pierwszy było Miasto Sopot. Wybrano TOP 10 Restauratorów „NEW GENERATION” i poznano TOP influencerów. 

Ta edycja konferencji była pełna degustacji, warsztatów i po raz pierwszy w historii elementów speed datingu. - Każda nasza konferencja to powiew świeżości w branży – podsumowuje Agnieszka Małkiewicz, Prezes FOR Solutions i organizatorka konferencji MADE FOR RESTAURANT.

Za nami konferencja hybrydowa MADE FOR Restaurant - NEW GENERATION! Podczas wieczornego koktajlu w Radisson Blu Hotel Sopot wreszcie poznaliśmy zwycięzców konkursów: TOP Influencerów gastronomicznych oraz TOP Restauratorów w kategorii New Generation. Kim oni są?

TOP Influencerzy gastronomiczni 2022:

Zdobywczyni nagrody głównej, która otrzymała aż 44,6% głosów uczestników naszej sopockiej konferencji to: Kati Płachecka z Have a Bite Kraków.
NAGRODY, które otrzymała influencerka to: Kolacja SAM Na SAM z Danielem Pawełkiem - TOP Restauratorem wg Forbes Polska & FOR Solutions; voucher na udział w pomorskim podcaście kulinarnym Czary – Gary od Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej; voucher na weekendowy city break  w regionie pomorskim od PROT; voucher na dwie noce dla dwóch osób w Hotelu Sopot **** od Sopockiej Organizacji Turystycznej; prezent: alcohol experience od firmy Chopin Vodka Poland oraz prezent: wine experience od Niemieckiego Instytutu Wina.

Zdobywcy nagród specjalnych to: 
- Lara Gessler z Pracowni Kulinarnej Lary Gessler i restauracji Słodki Słony. Influencerka wygrała audyt social mediów od najlepszej na polskim rynku agencji influencerskiej - LifeTube (LTTM).
- Tosia Kolo (Tocha Brocha) i Marta Śliwicka z Burczymiwbrzuchu, które otrzymały kolację SAM na SAM z TOP Restauratorami wg Forbes i FOR Solutions: Agnieszką i Marcinem Kręglickimi. Nagrodę wręczyła Nela Kręglicka z Kręgliccy Restauracje & Catering.
- Maciej je, który otrzymał kolację SAM na SAM z TOP Restauratorem wg Forbes i FOR Solutions: Arturem Jarczyńskim.

TOP Restauratorzy Nowej Generacji:

Zdobywcy nagrody głównej, którzy otrzymali 33,3% głosów uczestników naszej sopockiej konferencji to: Beata Śniechowska i Tomasz Czechowski z Młoda Polska bistro & pianino (Wrocław).
Stypendium biznesowe MADE FOR Restaurant w kategorii New Generation, które otrzymali restauratorzy obejmuje nagrody: Kolacja dla 2 osób w jednej z najciekawszych restauracji w Kopenhadze do FOR Solutions, organizatora konkursu; roczny abonament na system MojStolik.pl wraz z tabletem wdrożeniowym, voucher na udział w pomorskim podcaście kulinarnym Czary – Gary od PROT; prezent: alcohol experience od firmy Chopin Vodka Poland oraz prezent: wine experience od Niemieckiego Instytutu Wina.

Zdobywcy nagród specjalnych to: 
- Natalia Sitarska i Łukasz Smoliński z DESEO, Tasteaway (Warszawa), którzy otrzymali kolację SAM na SAM z Magda Gessler w restauracji U Fukiera.
- Ofka Piechniczek i Kamil Kita z restauracji Śląska Prohibicja (Katowice) i Morski Zając (Kuźnica płw. Helski). Restauratorzy wygrali voucher na weekendowy city break w regionie pomorskim od Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Organizatorzy konferencji i konkursów - FOR Solutions serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim nominowanym

fot. materiał prasowy 

 

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail