Lavazza Espresso – autentyczne doświadczenie włoskiej kawy 

 

 
Lavazza Espresso – autentyczne doświadczenie włoskiej kawy 


2022-11-19

Od ponad 125 lat Lavazza zapewnia doskonałe kawowe doznania każdego dnia, celebrując wyjątkowe dziedzictwo marki i jej niezrównaną jakość premium. Tym razem mistrzowie espresso oferują polskim miłośnikom kawy gamę Lavazza Espresso. Wszystko za sprawą prawdziwie włoskiego DNA Lavazzy i jej doświadczenia w wypalaniu najlepszych ziaren kawy. Gama ta oferuje dwie zróżnicowane kolekcje wysokiej jakości - Espresso Barista oraz Espresso Italiano.

Espresso INT2 Perfetto 1kg DX may

Espresso Barista jest synonimem profesjonalnego kawowego doświadczenia. Dzięki niej miłośnik kawy może poczuć się jak prawdziwy włoski barista! Na kolekcję składają się dwie mieszanki:

  • Espresso Barista Perfetto - 100% ziaren Arabiki. Słodka i aromatyczna z wyraźnie wyczuwalną nutą kwiatów
    oraz posmakiem, który utrzymuje się przez długi czas.
  • Espresso Barista Gran Crema, powstała z połączenia umiejętnie dobranych ziaren Arabiki i Robusty. Charakteryzuje się nutami smakowymi suszonych owoców, kwiatów oraz orzechów. Stanowi prawdziwe, oryginalne włoskie espresso.

Espresso Italiano to gama kaw, która pozwala cieszyć się prawdziwym smakiem i aromatem włoskiej kawy, oferując jednocześnie zróżnicowaną intensywność. W jej skład wchodzą trzy wyjątkowe mieszanki:

  • Espresso Italiano Classico 100% Arabika. Subtelna i aromatyczna. Dominuje w niej łagodna owocowa nuta. Prawdziwy włoski klasyk!
  • Espresso Italiano Cremoso to mieszanka Arabiki i Robusty. Niezwykle intensywna, z wyraźną kakaową nutą. To propozycja najmocniejszego espresso z gamy Italiano.
  • Espresso Italiano Aromatico to również połączenie Arabiki i Robusty. Charakteryzuje się doskonałym wyważeniem mocy oraz smaku. Ma posmak czekolady i suszonych owoców. Idealna na chłodny, jesienny poranek

fot. materiał prasowy 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail