Druga edycja festiwalu wina WOW Wine Fest oraz premierowa WOW Craft Fes
 


 patronat medialny

Druga edycja festiwalu wina WOW Wine Fest oraz premierowa WOW Craft Fes

2022-05-09

Po ubiegłorocznym sukcesie frekwencyjnym WOW Wine fest, organizatorzy na rok 2022 przygotowali aż cztery edycje wydarzenia: 14 i 15 maja, 25 i 26 czerwca, 20 i 21 sierpnia oraz 3 i 4 grudnia.

Zrzut ekranu 2022 05 9 o 19.40.58

- Wydzieliliśmy strefę wina od coraz częściej pojawiających się stoisk z alkoholami mocnymi i powołalismy do życia siostrzany festiwal alkoholi rzemieślniczych pod korespondującą nazwą WOW Craft Fest. Nowa formuła od razu znalazła zainteresowanie wśród dystrybutorów i producentów alkoholi i w rezultacie podczas majowego festiwalu uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić stoiska 25 firm prezentujących produkowane lub importowane przez siebie produkty- wyjaśnia organizatorka festiwalu Katarzyna Piecychna- Odunuga. 

WOW Wine Fest: Wine & Fashion, Winnica Dwórzno, Bezapelacyjni, Winnica Terra, Diwine, kultowealkohole.pl / CEDC, Wina z Tejo, Wina Mołdawskie, Delikatesy Cykoria, Republika Wina, Jasss

WOW CraftFest: Manufaktura Cieleśnica, Destylarnia Podole Wielkie, Destyl, OVII Spirits / Drake, Jakob Haberfeld, Jonston Gin, Ima Distillery / Wielkopolska Manufaktura Wódek, Wolf & Oak, Veles Distillery, Legacy, Duch Sadu, Herbarium Gin, Dziki Miód, Augustowska Miodosytnia.

Goście będą mieli okazję do degustacji, zakupów alkoholi na kieliszki i butelki, a także do rozmów z ekspertami i do udziału w 4 warsztatach tematycznych. Otworzymy również specjalny pop-upowy sklepik z festiwalowymi kieliszkami do wina i destylatów, a także grami planszowymi o tematyce alkoholowej i akcesoriami winiarskimi sprowadzonymi prosto z USA! Nasze festiwale od lat słyną też       z funkcjonującej przez cały czas ich trwania wypożyczalni z profesjonalnych kieliszków degustacyjnych firmy Spiegealu.

Majową edycję wydarzenia poprzedzi kameralna degustacja dla warszawskich influenserów oraz kampania w social mediach zaplanowana przez specjalistów z firmy adSocial.

Oznaczenia festiwali w social mediach:

#wowfest_ #wowwinefest #wowcraftfest

@WOWwine&craftfestmaj2022 @WOWwinefest @WOWcraftfest

Social media:

https://www.instagram.com/wow_fest_/

https://fb.me/e/1LSKENq6L

https://fb.me/e/2CDKxOE4i

https://www.facebook.com/WOW-Craft-Fest-110007968348861

https://www.facebook.com/WOW-Wine-Fest-101761545848573

https://www.tasteitall.pl/kalendarzimprez/wow-wine-fest,p39817647

fot. materiał prasowy 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail