Industrialna przestrzeń z ekranem LED. SOLIX wspiera digitalizację kontaktu z gośćmi w warszawskim MOXO
 

nowe miejsce

Industrialna przestrzeń z ekranem LED. SOLIX wspiera digitalizację kontaktu z gośćmi w warszawskim MOXO

2023-01-22

MOXO, czyli koncept łączący ekskluzywną restaurację z klubem muzycznym, zlokalizowany w budynku zrewitalizowanej hali odlewni Fabryki Norblina inwestuje w profesjonalny ekran LED. Za wdrożenie rozwiązania i systemu do zdalnego zarządzania treścią odpowiada firma SOLIX.

Zrzut ekranu 2023 01 22 o 10.44.40

fot. materiał prasowy

 

MOXO to autorski projekt Tomika Grewińskiego – jednej z najbardziej znanych i wpływowych osób w polskiej branży muzycznej i rozrywkowej oraz Bertranda Jasińskiego - który odniósł sukces tworząc takie marki, jak Centrum Podróży, GO!Internet, Sale Zabaw Fikołki, Kuźnia Kulturalna, The Beer Store, Cook Story, Scena Kulturalna, Museum Store, czy Cucina Wilanów. Za koordynację prac przygotowawczych oraz uruchomienie restauracji odpowiada Arkadiusz Motyliński – dyrektor operacyjny w Amvox International, który doświadczenie zbierał w międzynarodowych sieciach hotelarskich takich jak Hyatt, IHG oraz w Klubie Polskiej Rady Biznesu czy restauracji Amber Room.

- MOXO otworzy się w samym sercu Warszawy, w pięknej XIX – wiecznej Hali Odlewni Fabryki Norblina. Szukaliśmy rozwiązania technologicznego, które wpisze się w industrialny, elegancki i nowoczesny charakter miejsca. Zdecydowaliśmy się na ekran LED Samsung i realizację wdrożenia przez SOLIX. To wszystko za sprawą funkcjonalności systemu i sterownika oraz wysokiej jakości wyświetlanych na ekranie obrazów – mówi Bertrand Jasiński. W MOXO dbamy o każdy szczegół i chcemy, żeby przestrzeń, kuchnia i muzyka oddziaływały na wszystkie zmysły gości. Zainstalowany przez SOLIX ekran jest uzupełnieniem naszej koncepcji – podsumowuje.

Ponad 12 m2 powierzchni ekranu LED

MOXO to 1200 m2 industrialnej przestrzeni, zaaranżowanej w nowoczesny i elegancki sposób, z unikatowymi rozwiązaniami architektonicznymi. Ekran LED Samsung o wymiarach 2,88 m x 4,32 m i pikselu 2.5 znajduje się w centralnej części lokalu. Razem z ekranem wdrożony został system do zdalnego zarządzania treścią MagicINFO. Ułatwia on realizację treści, ustalanie harmonogramu i zarządzanie contentem w czasie rzeczywistym. Dodatkowo zastosowany sterownik pozwala na podłączenie zewnętrznych źródeł sygnału w trakcie imprez okolicznościowych live. Cały zestaw Digital Signage posiada możliwości dalszej rozbudowy funkcjonalności. 

- Ekran LED Samsung o pikselu 2.5 pozwala na wyświetlanie komunikatów, treści oraz materiałów graficznych w bardzo wysokiej jakości, wzmacniając dodatkowo ich przekaz. To szczególnie ważne w przypadku autorskich, eleganckich i nowoczesnych konceptów, gdzie wyświetlana na ekranie informacja jest właściwie uzupełnieniem koncepcji architektonicznej miejsca – mówi Łukasz Bejda, Starszy Specjalista ds. Sprzedaży w SOLIX. MOXO pokazuje, że Digital Signage idzie w parze z nowoczesnym i unikatowym designem – technologia i funkcjonalność, połączone z nowatorskim zamysłem miejsca tworzą jeszcze większą przestrzeń oddziaływania na pozytywne odczucia Gości. Cieszymy się, że MOXO obdarzyło nas zaufaniem i wspólnie zrealizowaliśmy ten efektowny projekt – podsumowuje Bejda.

Już 20 stycznia MOXO otwiera swoje drzwi oficjalnie.

Więcej informacji o wdrożeniach Digital Signage dla branży restauracyjnej: www.solix.pl/referencje/

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail