Riesling Weeks 2022 – degustacje w Katowicach i w Krakowie!
 


 

wino

Riesling Weeks 2022 – degustacje w Katowicach i w Krakowie!

2022-06-30

W dniach 11 i 12 lipca br. odbędą się degustacje win niemieckich organizowane przez Niemiecki Instytut Wina. Degustacje odbędą się w dwóch miastach południowej Polski - Katowicach i w Krakowie. Działania te są podjęte w ramach trwającej aktualnie akcji Riesling Weeks 2022.

riesling weeks logo 2022

Tematem degustacji będzie Riesling, najważniejsza dla niemieckiego winiarstwa odmiana winorośli. Niemcy są największym jego producentem rieslinga na świecie, z areałem ponad 24 tyś ha.

Degustacje poprowadzi Mariusz Kapczyński, dziennikarz i krytyk winiarski, red. naczelny Vinisfera.pl.

W Katowicach spotkanie odbędzie się 11 lipca o godz. 12.00  w Restauracji Kaktusy w Hotel Diament Plaza, a w Krakowie w dniu 12.lipca w Hotel PURO Kraków Kazimierz o godz. 11.00 dla profesjonalistów oraz o godz. 18.00 dla miłośników wina.

Udział w degustacjach dla branży/mediów branżowych jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy pod mailem marketing@winaniemieckie.pl. Więcej informacji w wydarzeniach na  profilu FB  www.facebook.com/NiemieckiInstytutWina

Udział dla miłośników wina jest odpłatny i wynosi 40 zł od osoby. Więcej informacji i zgłoszenia na https://app.evenea.pl/event/degustacjakrakow/.

fot. materiał prasowy 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail