Stowarzyszenie Sommelierów Polskich organizuje regionalne zawody sommelierskie
 


 

wino

Stowarzyszenie Sommelierów Polskich organizuje regionalne zawody sommelierskie

2022-07-21

Sommelierzy z całej Polski mają szansę sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w regionalnych zawodach tematycznych. Jesienią Stowarzyszenie Sommelierów Polskich zorganizuje konkursy Grand Prix w Katowicach (4 września), Gdańsku (18 września) i Szczecinie (4-5 listopada).

IMG 2476

W zawodach może wziąć udział każdy Sommelier niezależnie od tego, czy pracuje w regionie, w którym odbywa się wydarzenie. Każdy konkurs będzie miał nieco inną formułę i zadania: Grand Prix w hotelu Mercure Katowice Centrum to konkurs dotyczący dobierania wina do jedzenia, Grand Prix w Mercure Gdańsk Stare Miasto skupi się na degustacji w ciemno, a Grand Prix w Courtyard by Mariott Szczecin będzie ogólnym konkursem sommelierskim. Każdy zawodnik może więc wziąć udział we wszystkich trzech wydarzeniach.

Sommelierzy chcący wystartować w zawodach powinni wypełnić formularze:

Grand Prix Katowice: https://forms.gle/nh5RwounKRY9owB9A 

Grand Prix Gdańsk:https://forms.gle/bER7D4DBdGRoK5zJ6 

Grand Prix Szczecin: https://forms.gle/4qA8U4WdnNxjAjQV8 

 

fot. materiał prasowy 

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail